müşteri memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti, firmamızın kalite yönetim sistemi paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek Armen 57 Duşakabin olarak müşteri memnuniyeti adına benimsediğimiz ilkelerdir.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızı, kalite anlayışımıza uyralayarak, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirmek, reel büyüme hızıyla yapılanan kurumsal devamlılığımızı sağlamaktadır.

Üretim kalitemizden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmayı misyon edinerek. yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz


Duşakabinde Kalite

müşteri memnuniyeti
müşteri memnuniyeti

Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Güzel yorumlarınız bizler için birer övünç kaynağı olmakta olumsuz ve hoşnutsuz kaldığınız yorumlarda ise hatalarımızı görüp kendimizi geliştirmekteyiz. Bu sayede her geçen gün kalitemizi arttıra arttıra yolumuza devam etmekteyiz.

Armen 57 Duşakabin imalatında ustalık ve beceri çok önemli bir rol oynamaktadır. İmalat sırasında titizlik ve temiz çalışma olmadan üretilen ürünler ileride sorun çıkartabilmekte ve bu sorunlar doğal olarak can sıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda genellikle üretici firma sürekli olarak müşterilerini haksız görmekte ve sizden kaynaklı gibi sebepler ile geçiştirmektedirler. Duşakabin ihtiyacınız devamlılık arz etmediği için iyi düşünüp ve bolca araştırılıp ehli ustalar ve referansları mümkün olduğunca bol firmalara yaptırmanız büyük önem taşımaktadır.

Firma olarak işlerimizi dört dörtlük yapmaya gayret göstersekte bazen evin kendi sorunları yüzünden mesela nem gibi sorunlar çıkmakta olup bu gibi durumlarda yine de yardımlarımızı ve servisimizi eksik etmemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz her bir duşakabin bizler için bir sanat eseri gözü ile görülmektedir.

Sanat eserimize mümkün olduğunca özen göstermekte ve en kaliteli bir işçilik ve titizlik ile uygulama yapmaktayız. Vizyonumuzu ve Misyonumuzu’da bu yazdıklarımız değerler neticesinde oluşturmakta olup müşteri memnuniyeti ile kalitemizi her geçen gün yükseltmekteyiz.

Sağlıklı günleriniz için Duşakabin ihtiyacınızı bizler gibi işlerine önem veren gerçekten usta ellere teslim etmenizi büyük bir önemle tavsiye etmekteyiz. 

Bizim kazancımız Bizi eşinize ve dostunuza önermek olmaktadır.

Zahmet verip buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.